Categorías
LISTADOS

Den Of Geek Reader Anketi

Arada sırada, iyiliklerinizi bize biraz yardım vermeye çağırıyoruz. Çünkü, bize oldukça basit bir şekilde Den Of Geek hakkında ne düşündüğünüzü söylemeniz gerekiyor. Sevdiğin, sevmediğin ve neyin daha iyi olabileceğinden bahsediyoruz.

Tek yapmanız gereken – çok minnettar oluruz – size vermek üzere olduğumuz bağlantıyı takip etmek ve soruları cevaplamak. Ardından, her şeyin sonunda, siteyle yaptığımız şeylerin bir kısmını geri bildirimlerinize göre şekillendirmekle kalmayacağız, aynı zamanda ödüller göndermek için bir veya iki isim de çıkaracağız.

Categorías
BLOG

Broken Lizard Super Troopers 3’te Marvel Crossover İstiyor

Super Troopers 2 nihayet bugün yayınlandı, ancak Broken Lizard ekibinin Super Troopers 3 için zaten bir fikri var ve bu Marvel Sinematik Evreni içeriyor. Super Troopers’ın devam filminden ilk kez bahsedilmesinin üzerinden 16 yıl geçti ve şimdi film sinemalarda, gişede bir numaralı noktayı hedefliyor. Bunlara ek olarak, Süper Askerler 2 bazı hayranları şaşırtan iyi eleştiriler alıyor. Ancak zafer turu o zamandan beri gişede kısa ömürlü olacak. Sonsuzluk Savaşı önümüzdeki hafta sonu sinemalarda.

Bahsederken Sonsuzluk Savaşı, Broken Lizard ekibinin Super Troopers 3 için Kaptan Amerika ve Bucky’yi içeren bir fikri var. Ekip, epik bir fikir olan bir sonraki filmi Super Troopers 3: Winter Soldiers’a isimlendirmekle uğraşıyor. Aslında, Kırık Kertenkele, Chris Evans’ın takıma katılmasından bahsetti, sadece şu anda biraz yüz kılı oynadığı için bile olsa. Jay Chandrasekhar’ın söyleyecekleri vardı.

İLGİLİ: Super Troopers 3 Ünvanı, Marvel Sinematik Evreninde Sahte Olarak Açığa Çıktı

“Super Troopers 3’ün Super Troopers 3: Winter Soldiers olarak adlandırılmasından bahsettik. Chris Evans, Kaptan Amerika olarak emekli olduğundan ve bıyığı zaten var.”

Broken Lizard ekibi, MCU geçişi fikri hakkında şakalaşıyor, ancak Super Troopers 3: Winter Soldiers unvanı konusunda oldukça ciddi görünüyorlar. Chris Evans, devam filmini 16 yıl sürmediği sürece bir kamera hücresi yapabilir. Evans, Kırık Kertenkele adamlarıyla işe yarayacak bir mizah anlayışına sahip gibi görünüyor, ancak Marvel Studios, bariz nedenlerden ötürü muhtemelen yeni başlık fikrine süper gelmeyecektir.

Dışarıda promosyon yaparken Süper Askerler 2, yaratıcılar ayrıca DC çizgi romanları dahil olmak üzere çeşitli franchise’lardan her tür ikonik kötü adamı içeren üçüncü film hakkında şaka yaptı. Yıldız Savaşları Evren. Çocuklar, Jabba the Hutt’ın peşinden giden Süper Askerlerin yanı sıra Jack Nicholson’ın Joker versiyonunu araştırdılar. Kırık Kertenkele mürettebatı, bu süper kötüleri yakalamak için Kaptan Amerika’nın yardımını kullanabileceklerini düşünüyor, ancak etrafındaki dillerine dikkat etmek zorunda kalacaklarını kabul ediyorlar.

Süper Askerler Tarihte bir film için ikinci en başarılı kitle fonunu tamamladıktan sonra şimdi nihayet sinemalarda. İlk hedef 2 milyon dolardı ve bu da Kırık Kertenkele’yi oldukça korkuttu. Ancak, hedeflerine 24 saatten daha kısa bir sürede ulaştıklarında korkuları hızla dinlendi ve ihtiyaç duydukları toplamın iki katından fazlasına ulaştı. Şimdi, film sinemalarda ve bir numarada gösterime girecek. Öyleyse, kim bilir, belki Super Troopers 3: Winter Soldiers hakkındaki konuşmalar o kadar da zorlayıcı değil. Kırık Kertenkele ekibiyle yapılan röportajın geri kalanını CinemaBlend’de okuyabilirsiniz.

Categorías
BLOG

2001: Bir Uzay Destanı 70 mm Fragman 50. Yılını Kutluyor

Hal, bölme kapılarını aç çünkü 2001: Bir Uzay Macerası bu yıl 50. yılını kutluyor. Bu olayı onurlandırmak için Warner Bros. filmi bu yaz sinemalarda yeniden yayınlıyor. Film, ülke çapındaki seçkin sinemalarda 70 mm olarak sunulacak ve stüdyo yeni bir fragman yayınladı, bu da ya bu filmi tekrar görme ihtiyacını hissettirecek ya da sanki izlemeniz gerekiyormuş gibi hissettirecek. ilk kez, eğer bu deneyimi hiç yaşamadıysanız.

Stanley Kubrick’in bilim kurgu şaheserinin bu yeni fragmanı inanılmaz derecede modern. Ancak fragman yalnızca 2001: Bir Uzay Macerası her zaman teklif etmek zorunda kaldı. Bu film için modern bir fragman izlemek, elli yıl önce piyasaya sürüldüğüne inanmayı neredeyse imkansız hale getiriyor. En hafif tabiriyle çarpıcı. Ancak bu nedenle Kubrick, yaygın olarak bunu yapabilecek en iyilerden biri olarak kabul edilir ve bu, genellikle sinemaya en önemli katkılarından biri olarak listelenir.

İLGİLİ: Douglas Rain, 2001’de HAL’ın Sesi: Bir Uzay Macerası, 90’da Öldü

Bugün çalışan en iyi film yapımcılarından biri olan Christopher Nolan, bu 70 mm sürüm için büyük ölçüde teşekkür borçlu. Dunkirk yönetmen, bu yıl Mayıs ayında Cannes Film Festivali’nde gösterime girecek yeni bir baskının yaratılmasına yardımcı olmak için çalıştı. Amaç, sinemaseverlerin yaşadığı deneyimi yeniden yaratmaya yardımcı olmaktır. 2001: Bir Uzay Macerası 1968’de piyasaya sürüldü. Bu, filmin “yeniden saklanmamış” versiyonu, yani safçılar için mümkün olan en iyi deneyim olacak. İşte Noland’ın bunun hakkında söyledikleri.

“Orijinal piyasaya sürüldüğünden beri ilk kez, bu 70 mm baskı orijinal kamera negatifinden yapılmış yeni baskı öğelerinden elde edildi. Bu gerçek bir fotokimyasal film rekreasyonudur. Dijital numara, yeniden düzenlenmiş efekt veya revizyonist düzenlemeler yoktur. Bu, İzleyicilerin elli yıl önce yaşadığı sinematik olayı yeniden yaratan, depolanmamış film. “

Stanley Kubrick’in Akademi Ödüllü sinema başarısı, insana karşı makinenin etkileyici bir draması, büyüleyici bir müzik ve hareket karışımı. Senaryoyu efsanevi Arthur C. Clarke’la birlikte yazan Kubrick, önce tarih öncesi maymun ataları geçmişimizi ziyaret ediyor, ardından şimdiye kadarki en akıllara durgunluk veren sıçrama kesintilerinden biriyle kolonileşmiş alana atlıyor. Nihayetinde, film astronot Bowman’ı (Keir Dullea) keşfedilmemiş uzaya, hatta belki de ölümsüzlüğe sürüklüyor.

Warner Bros. henüz ne kadar geniş bir sürüm yayınlayacağını açıklamadı 2001: Bir Uzay Macerası verilecek veya ne kadar süre sinemalarda oynanacak, ancak fragman bunun biraz seçici bir etkileşim olacağını açıkça ortaya koyuyor. Öyleyse bunu sinemalarda görmek istiyorsanız ve bu fragmanı izledikten sonra iyi bir şansınız varsa, yakınınızdaki katılımcı bir tiyatroya göz kulak olduğunuzdan emin olun. Yeni fragmana göz attığınızdan emin olun. 2001: Bir Uzay Macerası Warner Bros. Pictures YouTube kanalının izniyle aşağıda kendiniz için yeniden yayınlayın.

Categorías
LISTADOS

TRON yeniden ziyaret edildi

Geçmişe bakıldığında ne TRON garip ama aynı zamanda garip bir şekilde tanıdık bir dünyada kaybolmuş bir adam kavramını birleştirmek oldu (Gulliver’in Seyahatleri, Buck Rogers, Zaman makinesivb.) ve sonra hayatlarımızı kontrol eden makinelerin bilinçaltı korkusu ve bizi değiştirecek bilgisayarın gücü.

Ama bunu yazarken ilk düşünceme dönersek, Flynn hatalı mıydı ve MCP kontrolü elinde tutmalı mıydı? Basit cevap, bunun cevabını gerçekten bilmeyeceğimizdir. Eski belirir ve o dünyaya ne olduğunu görürüz.

Cevabın, MCP’yi tamamen kaldırmanın büyük bir hata olduğundan şüpheleniyorum, çünkü bıraktığı güç boşluğu daha az istenen ve kontrol etmesi çok daha zor unsurlarla doluydu. Bilgisayar oyunları oynayabilmek, yazabilmek veya tasarlayabilmek, İnternetin küresel fenomenlerini kontrol etmek için tanrısal bir güç seti değildir ve derin dijital sularda Büyük Beyaz gibi gizlenen şirket ve hükümetlerin kaynakları çok büyüktür.

Eğer TRON Irak’ın işgalinden sonra yapılmış olsaydı, Flynn, TRON’a MCP sonrası siber uzay için planının ne olduğunu sorabilirdi? Ancak bu film, kazanmanın maviyi kırmızıya çevirmeyi (veya tam tersi) içerdiği ve organizasyon yerine kaosun tercih edildiği daha basit bir zamandan geldi.

Categorías
BLOG

Bekle, Şimdi Yalnız Kötü Adam Enfys Nest Bir Dost mu?

Yeni Solo kötü adam Enfys Nest bir erkek mi kadın mı? Bu kafa karıştırıyor. Ve bazı insanlar, toplumsal cinsiyet politik öfkesini kışkırtma korkusuyla konuya dokunmak bile istemiyor. Diğerleri kendilerini bir Yıldız Savaşları tüm bunlar çözülürken güvenli alan. Çünkü şu anda net ve kesin bir cevap yok. Belki de olması gerekmediği içindir. Belki de Enfys Nest, bir cinsiyetçi olarak cisnormativitenin dışında duran bir ikili değil. Ya da belki Nest, herhangi bir cinsel organdan, uzaydan gelenlerden ve her şeyden yoksun aseksüel bir varlıktır. Cidden, galaksinin derinliklerinde, hatta Brooklyn’de bu konuda bir cinsiyet spesifikasyonuna kimin ihtiyacı var? Bill ve Ted’in çok ünlü bir şekilde belirttiği gibi, hepimiz rüzgârdaki tozluyuz, dostum, dudette ya da dostum. Ah, pes ediyorum. Enfys Nest bir erkek mi yoksa kadın mı? Ya da sadece … Hiçbiri? İhtiyacın olduğunda Ethan Van Sciver hangi cehennemde? Her şeyi kesin olarak çözebilirdi.

Bu ayın başlarında yeni Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Kötü adam Enfys Nest, bir Fransız dergisi tarafından kadındı. Ve internetteki herkes bununla koştu. Ron Howard da dahil olmak üzere Lucasfilm’den hiç kimse aksini belirtmedi veya herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırmaya zahmet etmedi. Ancak, yeni bir resmi lisanslı olduğu için çeviride bir şeyler kaybolmuş gibi görünmeye başlıyor. Yıldız Savaşları dergisi kötü karakterin aslında erkek bir karakter olduğunu ortaya çıkardı. Hala başka kaynaklardan resmi bir açıklama gelmedi, ancak Enfys Nest’in artık bir erkek karakter olduğu anlaşılıyor. En azından şimdilik. Kısa ömürlü olabilir.

İLGİLİ: Solo Deepfake Videosu, Harrison Ford’un Tüm Filmde Oynamasını İsteyecek

Hala birçok gizem var Solo film ve Enfys Nest bu gizemin büyük bir parçası, şimdi daha da fazlası. Star Wars Insider dergisinden yeni bir açıklama, karakterin bir erkek olduğunu ortaya koyan en göze batan bilgilerle kötü adam hakkında bazı yeni ayrıntılar içeriyor. Bilgiler, son birkaç haftadır karakter hakkında düşünülen her şeye aykırı olan Reddit’te bulundu. Yeni Enfys Nest karakter açıklaması okur.

“Uçan korsanlar çetesi Bulut Sörfçüleri’nin şiddetli ve esrarengiz lideri olarak hain bir ün kazmakla meşgul olan ölümcül Enfys Nest, son derece tehlikeli ve acımasız bir yağmacıdır. Yüzü her zaman korkunç bir miğferin altında gizlenmiştir. Nest ölümcül, atletik ve vahşice vahşi. “

Bu yeni bilgiden beri Solo resmi olarak lisanslı bir kaynaktan gelir, önceki bilgi kaynaklarından daha güvenilirdir. Bu, bazı fan teorilerine bir maymun anahtarı fırlatır, ancak Lucasfilm’in Enfys Nest’in gizemini daha da geliştirmeye çalışmasının bir yolu olabilir. Karakterin filmdeki ana düşman bile olmadığı belirtildi. Solo film, ancak bu da henüz onaylanmadı.

Enfys Nest hakkında resmi bilgilere kadar Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, senaristler Lawrence ve Jon Kasdan geçenlerde kötü adam hakkında bazı yeni bilgiler paylaştılar. Görünüşe göre, Enfys Nest’in Woody Harrelson’un Tobias Becket karakteriyle bazı bağlantıları var. Ek olarak, ikisi, karakterin ne kadar ölümcül olduğunu doğruluyor ve yakın zamanda yayınlanan karakter biyografisindeki duyguyu yansıtıyor. Lawrence Kasdan’ın söyleyecekleri vardı.

“Enfys’in kim olduğunu anlamak için … Woody Harrelson’ın kim oynadığını anlamalısınız, Beckett adında bir karakter, oldukça eğitimli, çok ölümcül bir suçlu. O gerçek bir profesyonel, büyük işler yapan ve bir Ama rakiplerinden biri daha korsan benzeri bir çete ve bu çetenin lideri Enfys Nest … Tüm filmler, daha önce gelen insanların sırtlarına dayanıyor. Şimdi belli bir galaksideyiz bu belirli bir tür hikaye. Ama bize istediğimiz şeyden yararlanmamız için muazzam bir özgürlük verdi. “

Lucasfilm, gizemleri içinde tutmak için büyük çaba sarf etti Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Film sinemalara girmeden önce çözülmedi ve Enfys Nest hakkındaki sorular bunun kanıtı. Karakteri canlandıran aktör / aktris, Lucasfilm veya herhangi bir oyuncu ve ekip tarafından resmi olarak onaylanmadı, bu da aktrisin / aktörün kötü adamı canlandırmak için çok resimli bir anlaşma imzaladığına dair söylentileri ortadan kaldırabilir. İyi haber şu ki, tüm gizemlerin bitmesine sadece bir ay kaldı. Solo temizlendi. Enfys Nest için yeni karakter biyografisine Reddit’te bakabilirsiniz.

Categorías
BLOG

Yönetmen Ryan Coogler Black Panther 2 için Geri Döneceğini Onayladı mı?

Black Panther 2018’e Marvel Sinematik Evreni için bir patlama ile başladı ve şimdi odak noktası Sonsuzluk SavaşıBlack Panther oyuncu kadrosunun çoğunu da içeren. Böyle bir başarı olduğu için, Kara Panter 2 hemen başladı ve çoğu merak etti Ryan Coogler devam filmini yönetmek için tekrar imza atacaktı. Şimdi, yeni bir röportajda, Russo Kardeşler görünüşe göre yönetmenin MCU’ya geri döndüğünü doğruluyor.

Yeni bir röportajda promosyon Sonsuzluk Savaşı, Russo Kardeşlere filmin son halini kimin gördüğü soruldu. Herhangi bir şeyi bozmamak için, oyuncular ve ekip göremeyecek Yenilmezler 3 23 Nisan Pazartesi günü Hollywood’daki dünya prömiyerine kadar. Ancak bazı istisnalar da var. James Gunn geçenlerde filmi gördüğünü açıkladı ve üzerine övgü topladı. Joe Russo, birkaç başka yönetmenin de gördüğünü belirtiyor. Açıklıyor.

İLGİLİ: Kara Panter 2’de Fırtına Oynamak Janelle Monroe’nun Hayalindeki Rolü

“James (Gunn), Jon Watts ve Ryan Coogler’ın filmi bu noktaya kadar görmelerine izin verdik. Yani evet, ilerleyen hikaye anlatımınızı etkileyecek bir film üzerinde çalışıyor olmalısınız.”

Joe Russo’dan gelen bu yeni bilgi, Ryan Coogler’in Black Panther 2’yi yönetmeye geri döneceğini gösteriyor gibi görünüyor. Hala resmi olarak onaylanmadı, ancak o gördü Sonsuzluk Savaşı böylece sonraki hikayeyi sonraki iki Avengers filminin destansı olaylarına dayandırabilir. Ayrıca, Marvel patronu Kevin Feige, Black Panther sinemalara gittikten hemen sonra Coogler’ın MCU’ya dönmesini istediklerini belirtti.

Ryan Coogler’ın fazladan para kazanabileceği bir konumda olduğunu hayal etmek gerekir. Kara Panter 2 ilk filmin müthiş başarısından sonra. Yayınlandığından beri çok şey oldu. Chadwick Boseman’ın Time dergisinin kapağında yer almasına ek olarak, Ryan Coogler kısa süre önce Time’ın 2018’in Zorunlu Etkili 100 Kişisi’nden biri olarak seçildi. Bu, Coogler’ın, oyuncu kadrosunun ve ekibin ve MCU’nun yılın başı.

İçin ayarlanmış geçerli bir yayın tarihi yok Kara Panter 2, ancak şu anda aktif geliştirme aşamasındadır. T’Challa ve Wakanda’nın geri kalanının MCU’nun yaklaşan 4. aşamasında oynayacak önemli bir rol oynayacağını varsaymak güvenlidir. Umarım Ryan Coogler, ilk taksiti güçlendiren ve beyazperdede büyük bir şekilde karşımıza çıkan aile bağlarını bir arada tutmak için gemide kalmayı kabul eder. Röportajın geri kalanını Russo Kardeşler hakkında konuşurken izleyebilirsiniz. Sonsuzluk Savaşı ODE YouTube kanalının izniyle Ryan Coogler’in aşağıdaki MCU’ya dönüşünü ima ediyor.

Categorías
LISTADOS

Clifton House Mystery DVD incelemesi

Bristol’ün Clifton bölgesindeki eski bir ev, tanınmış bir şef ve konser piyanisti olan Timothy Clare ve genç ailesinin yeni evidir. Evin önceki sahibi olan yaşlı Bayan Betterton, mülkten sonsuza dek ayrılmadan önce çeşitli yadigârları satmaktadır.

Timothy zengin renkli eski bir tablo satın alır. Kanvas, 1831 Bristol Ayaklanmalarını tasvir ediyor. Clare çocuklarının en büyüğü olan Steven, eski ihtişamına kadar cilalamak istediği eski bir askeri miğfer satın alıyor. Küçük kardeşi Ben, kaskın giyildiğinde Napolyon askerinin hayaletini canlandırdığını dehşetle keşfeder.

Kız kardeşi Jenny, Bayan Betterton’ın küçük torunu Emily ile arkadaş olur. Jenny’yi yatak odalarında yaşayan hayaletler konusunda uyaran Emily, çalındığında bir oda hizmetçisi hayaletini görünür kılan bir müzik kutusu verir. Hayaletler sadece çocuklara görünür, daha şüpheci ebeveynleri onları “saçma hikayeler” uydurmakla suçlar.

Çocuklar evin arka tarafında gizli bir oda keşfederler, kapısı arka yatak odasında bir gardırop arkasında gizlidir. Şimdiye kadar, giderek şüphelenen babalarını dahil ettiler ve gizemli odaya girerken özellikle korkunç bir manzara keşfediyor: yatağa bağımlı bir iskelet.

Categorías
BLOG

Yeni Conjuring Universe Filmi 2019 Çıkış Tarihini Aldı

Warner Bros., New Conjuring Universe Movie de dahil olmak üzere birçok filmin çıkış tarihlerini açıkladı. Stüdyo ayrıca, Melissa McCarthy’den yeni bir bilim kurgu komedisinin ve filmin suç dramasının çıkış tarihlerini de duyurdu. Siyah Panter yıldızı Michael B. Jordan. Yeni iken conjuring film birçokları için en ilginç olabilir, aynı zamanda günümüzün en gizemlisidir.

Bu gizemli Conjuring filmi 3 Temmuz 2019’da gösterime girecek. Korku filmi ciddi bir rekabetle karşı karşıya olacak, çünkü Sony ve Marvel Studios Örümcek Adam: Eve Dönüş devam filmi sadece iki gün sonra 5 Temmuz 2019’da. Her iki stüdyo da tatil gişesinin büyük bir bölümünü kapıyor. Bu filmin gerçekte ne olacağına gelince? Bu çok daha zor soru. Şu anda, bildiğimiz kadarıyla The Conjuring 3 ve Çarpık adamiçinde tanıtılan ürpertici doğaüstü karaktere dayanan bir yan film The Conjuring 2, bu evrende şu anda geliştirilmekte olan tek filmler. Bunu akılda tutarak, her ikisi de bu yeni tarihte yayınlanmaya adaydır.

İLGİLİ: Doctor Strange Director, The Conjuring Doll Annabelle ile Kavga Etti

Warner Bros. ve New Line, aşağıdakilerle muazzam miktarda başarı elde etti: The Conjuring şimdiye kadar filmler. Bugüne kadar, filmler gişede 1,2 milyar dolardan fazla hasılat yaptı ve Annabelle bir yana, hepsi hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden oldukça iyi karşılandı. Bu aynı zamanda Hollywood’da şu anda gerçekten çalışan birkaç sinematik evrenden biri. Her stüdyo bir tanesini bir araya getirmeye çalışıyor, ancak bu aslında işi bitiriyor. Sıradaki Rahibeyönetmen Corin Hardy’den gelen ve filmin merkezindeki iblis rahibe Valak’ı merkez alacak. The Conjuring 27 Eylül’de yayınlanacak.

Bugün tarihli diğer yayınlar arasında Melissa McCarthy bilim kurgu komedisi yer alıyor. Süper Zeka. Bu, McCarthy ile Warner Bros.’un yönetmenliğini üstlenecek olan kocası Ben Falcone arasındaki en son iş birliği. Stüdyo bu kahkahayı 2019 Noel Günü’nde yayınlanmak üzere tarihlendirdi. Bu, sadece beş gün sonra geleceği anlamına geliyor Yıldız Savaşları 9, 20 Aralık 2019’da sinemalarda. Süper ZekaDünyayı ele geçirebilecek ya da almayabilecek bir yapay zeka tarafından gözlemlenmek üzere seçildiğinde hayatı alt üst olan eski bir kurumsal yöneticiye odaklanan eski bir şirket yöneticisinin Temmuz ayında üretime başlaması bekleniyor. Steve Mallory, aynı zamanda Patron, senaryoyu yazdı.

Son olarak, Michael B. Jordan aracı var Sadece merhamet, 17 Ocak 2020’de gelecek. Ürdün Siyah Panter, dünya çapında 1,3 milyar dolardan fazla hasılat yapan ve şu anda gelmiş geçmiş en yüksek hasılat yapan filmlerden biri. Sadece merhamet haksız yere cinayetle suçlanan ve kendisini idam sırasında bulan ama onu kurtarabilecek bir adamla tanışan bir adamı merkez alır. Filmleriyle tanınan Destin Daniel Cretton Kısa Vade 12 ve Cam kale, yönlendirir. Bu haber bize Warner Bros.’un izniyle geliyor.

Categorías
BLOG

Örümcek Adam Yıldızı RuPaul’un Araba Yarışı için Drag Yarışı Komik Bir Şekilde Kafasını karıştırıyor

Tom Holland ve Benedict Cumberbatch promosyon yapıyor Sonsuzluk Savaşı birlikte ve yeni bir röportajda normalde aldıkları spoiler türlerinin dışında bazı sorular soruldu. Bu yeni sorgulama çizgisinde Hollanda hatası vardı RuPaul’un Drag Yarışı Cumberbatch’tan oldukça iyi bir bakış alan gerçek drag yarışı hakkında bir gösteri için. Kesinlikle en iyi promosyon görünümlerinden biri Sonsuzluk Savaşı şimdiye kadar serbest bırakıldı.

Absolute Radio ile yeni bir röportajda, Benedict Cumberbatch ve Tom Holland’a hangi üye Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı oyuncular kazanır RuPaul’un Drag Yarışı. Görüşmeyi yapan kişi oyunculara Robert Downey Jr., Tom Hiddleston veya Bradley Cooper arasında bir seçim yaptı. Holland, bir ritmi atlamadan, “Bence Downey, Drag Yarışı’nda kazanır çünkü en hızlı arabalara sahip.” Cumberbatch, Holland’a söylemeden önce kameraya komik bir bakış atıyor. RuPaul’un Drag Yarışı gerçekten, “Aaah … bu o tür bir Drag Yarışı değil. RuPaul, adamım.”

İLGİLİ: Kraven the Hunter Filmi Üçlü Sınır Yönetmeni JC Chandor’u Hedefliyor

Bir saniye sonra, Tom Holland anladı ve “Ah evet … bunun ne olduğunu biliyorum!” Benedict Cumberbatch’in yüzündeki ifade gerçekten inanılması için görülmesi gereken bir şey. Cumberbatch, “drag yarışı” ile drag yarışı arasındaki mesafeyi düzelttikten sonra, Sonsuzluk Savaşı aktör Tom Hiddleston muhtemelen kazanır RuPaul’un Drag Yarışı çünkü aktör söylendiğine göre “oldukça güzel giyinir.” 21 yaşındaki Holland’ın bilmeyeceği mantıklı RuPaul’un Drag Yarışı, on yılı aşkın süredir açık olmasına rağmen. Ayrıca, Hollanda Birleşik Krallık’tan ve muhtemelen daha çok En İyi Vites RuPaul’un gösterisinin aksine.

En azından Tom Holland şımarık değil Sonsuzluk Savaşı Marvel hayranları için. Genç aktörün yanlışlıkla bazı sırları açığa çıkardığı biliniyor, bu da Russo Kardeşlerin bir seferde yalnızca küçük bir senaryo parçası dağıtmasına neden oldu. Ek olarak, Hollanda, filmin yalnızca ilk 30 dakikasını son özel hayran gösterimlerinden gördü, ki bu muhtemelen en iyisi. Tüm senaryoyu görme açısından, Russo Kardeşler kısa süre önce Benedict Cumberbatch’in her şeye erişimi olan oyuncu kadrosunun tek üyesi olduğuna inandıklarını açıkladılar.

Sonsuzluk Savaşı şimdi bir haftadan daha kısa bir süre kaldı ve yutturmaca, sert Marvel hayranlarından oluşan belirli bir grubu biraz çılgına çevirmeye başladı, bu tamamen anlaşılabilir bir durum çünkü Russo Brothers ve Marvel oldukça sıkı bir gemiye liderlik ediyor. Hala çevredeki gizemlerin olması oldukça şaşırtıcı Sonsuzluk Savaşı bir haftadan az kaldı. Bununla birlikte, hayranlar, film izleme deneyimlerini bozan spoilerlardan kaçınmak için sosyal medya kullanımlarını sınırlamaya başlamak isteyebilirler. Beklerken Sonsuzluk SavaşıTom Holland hatasını izleyebilirsiniz RuPaul’un Drag Yarışı Absolute Radio Twitter hesabı sayesinde gerçek bir drag yarışı için.


Categorías
LISTADOS

Garry Shandling’in Show Birinci Sezon DVD incelemesi

Peki bunu nasıl yapıyorlar?

Garry’nin seyirciye dönüp ara sıra sohbet etmesinden ayrı olarak, tüm karakterler bir televizyon programında olduklarının tamamen farkındadırlar (genellikle parçası olmadıkları ama bizim gibi izledikleri olaylara atıfta bulunurlar) . İzleyicilerin kendileri de sık sık maskaralıklara dahil oluyoruz, tıpkı biz izleyiciler gibi, şakalara ‘dahil oluyoruz’. Bazen senaryolardan sahne direktiflerini okurlar veya sergiyi saniyeler içinde ortadan kaldırırlar, en eğlenceli olanı Ian Abercrombie’nin (bir zamanlar Elaine’in patronu olan Bay Pitt, Seinfeld ve şimdi Palpatine’in sesi Klon Savaşları) her sahneyi duyuran ve başlangıçta vurguladığım Brechtyen tarzında, bize ne olacağı konusunda bilgi veriyor. ‘Meta’ bunu kapsamaz.

Metinlerarasılık yeni bir seviyeye taşınıyor Mezuniyet, ikonik Mike Nichols filminin pastişi. Alışılmış hikaye referansları ve Simon & Garfunkel şarkılarının yanı sıra, oyuncu kadrosu 1967 yapımı Norman Fell filminde rol alan bir aktör tarafından geliştirildi. Ve sonra, Shandling & Co.’nun yaptığı radikalliği daha da ileri götürmek için (bu bir kelime mi?) Mezuniyet ve inceleyin. Unutmayın, bu 86, TV manzarası farklı bir top oyunu kazanıyken. Hatta başka bir bölümde canlı bir yemek pişirme bölümü sunmanın ileri görüşlü hareketini bile yönetiyorlar.

Shandling’in komedisinin tek dezavantajı çağdaşlığıdır. Kim olduklarına dair hiçbir fikrim olmayan insanlara sayısız isim kontrolü var (seyirciler açıkça yapıyor), bu yüzden kişi bazı şakalar için biraz dışlanmış hissediyor. Ama negatiflerin başladığı ve bittiği yer burasıdır.

Garry’nin saçıyla ilgili sürekli güvensizliği içinde pusuya düşecek, yalnızca hayvanlarla cinsel ilişki olarak adlandırılabilecek bir şeye (bir tür) nefes alacaksınız ve Claudia Christian ve Rob “Şu anda ‘Şimdi neredeler?’ dosya ”Aynı hikaye içinde Reiner açılır.